Vánoční firemní večírky v příjemném prostředí restaurace

Vánoční firemní večírky až pro 200 osob

Připravíme pro Vás Vánoční večírek přesně podle Vašich představ. U nás neplatíte za pronájem ani za obsluhu. Pro večírky používáme spodní VIP patro s vlastním barem, data projektorem a lehce nasvíceným tanečním parketem s celkovou kapacitou 60 až 80 míst. Při větších akcích je možné zařídit uzavřenou společnost na celou restauraci a navýšit tak celkovou kapacitu až na 200 osob.

Možnost tematického rautu

Zařídíme pro Vás raut podle Vašeho přání. Od malých, přes tematické (česká kuchyně, zabijačkové a další) až po honosné plné specialit šéfkuchaře a čokoládové fontány. Dále nabízíme nápojový balíček, který zajistí neomezenou konzumaci dohodnutých nápojů během celé akce.  Také zajišťujeme reprodukovanou nebo živou hudbu nebo DJ. Obsluhu zajišťuje zkušený a příjemný personál. Můžeme Vám zařídit i kulturní vystoupení jaké si budete přát.

Posezení v netradičním prostředí

Amfora Restaurant je stylová restaurace v jemně koloniálním stylu, kterému dominují velké africké masky a indonéské obrazy.

Vánoční firemní večírky v restauraci v koloniálním stylu s africkými maskami a indonéskými obrazy

Stropy restaurace s nádhernými klenbami zdobí látkové lustry s exotickým marockým vzorem. Dále se pyšní dřevěnou vyřezávanou aplikou indické Kamasútry. Příjemnou atmosféru dotváří hudba Cafe del Mar.

Stylové prostředí, příjemná obsluha, celková dostupnost městskou hromadnou dopravou ... Nic Vám tedy nebrání v tom, abyste se sešli právě u nás. Rádi pro Vás zařídíme vše, co bude v našich silách.